Hakkımda

     Çocukluğum ve eğitimimin ilk yılları Suudi Arabistan’da geçti. İstanbul’a dönüşümüzde Robert Kolej’den mezun olup Uluslararası İşletme bölümünü bitirdim. Dış Ticaretle devam eden kariyerim sonucu emekli olup mutlu mesut bir hayat sürmeye programlanmıştım ki birşeylerin doğru olmadığını, hayatın bundan ibaret olmadığını farketmem uzun sürmedi. Hayatı ıskaladığımı hissediyordum, çünkü kendim olamıyordum.

     Ve nihayet bir gün tüm cesaretimi toplayarak “bundan sonra içimden geldiği gibi yaşayacağım” deme cesaretini gösterip bu kararımın getirdiği tüm sorumlulukları da beraberinde kabul ettim. Yıllardır farklı kültürlerle içiçe yaşamamın getirdiği gözlem ve empati yeteneğimi, insan sevgisi ve merakımla beraber kullanmak istediğim mesleğe yöneldim. Eğitim hayatıma sil baştan Psikoloji ile başlayıp, Klinik Psikoloji yüksek lisansı ile devam ettim. Ve yeniden doğdum.

     Kendim olmaya başladığım anda hızlı adımlarla yol almaya başladım. Pozitif Psikoterapi ve Hipnoterapi ile bilinçaltı çalışmaları konularında eğitimler aldıkça ve araştırmalar yaptıkça içimdeki aşk ve tabi ki birbirinden kıymetli danışanlarım, derslerin çok ötesinde bilgi ve deneyimler sundu. Tüm bu tecrübelerimi içselleştirerek hayatıma entegre ettikçe önümde sonsuz bir yol açıldı. Danışanlarımla gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla onların fiziksel-duygusal-zihinsel-ruhsal dönüşümlerine şahit oldum. İnanıyorum ki her insan potansiyelini dolu dolu yaşamayı hak eder. Hayat boyunca zorlandığınız, çözüm bulamadığınız, desteğe ihtiyaç duyduğunuz her ne ise, ben buradayım.